menuordersearch
samen24.ir

قوانین و مقررات سایت ,

(0)
(1)
قوانین و مقررات سایت
 
برای استفاده از وب سایت ما باید قوانین زیر را رعایت کنید
استفاده شما از وب سایت فروشگاه ثامن به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد.
۱-خرید کالا از فروشگاه ثامن بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
2- ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ثامن   در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی ثامن مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
3-کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، اطلاعات لازم را صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
4-فروشگاه اینترنتی ثامن هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
5- فروشگاه اینترنتی ثامن به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران محافظت کند.
6- هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در سایت فروشگاه اینترنتی ثامن ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای سایت ثامن محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.
شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا
از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی ثامن , سایت فروشگاه ثامن به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده، به عنوان خریدار تلقی می گردد.
1-فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.
2- فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی ثامن درج نموده است.
3- خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.
4- خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت “در حال بررسی” و “ارسال شد” نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.
شرایط حمل و تحویل کالا
مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید:
۱- ارسال سفارشات در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه پست،تیپاکس و یا باربری بر اساس کالای سفارش داده شده انجام می شود.
تبصره ۱: زمان ارسال کالا توسط پیک، تیپاکس و باربری تابع قوانین شرکت های فوق می باشد و هیچ گونه مسؤلیتی بر عهده فروشگاه اینترنتی ثامن نمی باشد.
تبصره ۲: تبعات انتخاب نحوه ارسال کالا توسط مشتری (پست، تیپاکس، باربری) بر عهده سفارش دهنده می باشد.
۳- مکان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی ثامن درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
۴- مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید. این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از ارسال کالا،به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
۵- خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.
۶- فروشنده موظف است کالای سالم را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشورفروشگاه ثامن مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.
۷- خریدار موظف است هنگام دریافت کالا کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.
۸- فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست،تیپاکس ویا باربری، هرگونه اختلال و تاخیر در زمان به عهده شرکت های فوق می باشد.
۹- خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست ، تیپاکس و یا باربری در اختیار فروشنده قرار دهد.
۱۰- پس از حمل هر محموله توسط پیک، تیپاکس و باربری مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک و یا ایمیل می شود.
۱۱- خریدار موظف است قبل از خرید، اطلاعات موجود در صفحه “راهنمای خرید” را مطالعه نماید. مسؤلیت عدم اطلاع از این قوانین بر عهده خریدار می باشد.
تشکر از توجه شما
logo-samandehi
با ما در تماس باشيد
رفسنجان - ابتدای بلوار هجرت - کامپیوتر ثامن
034-34254515 - 09900338088
info@samen24.ir
telegramaparat

پشتیبانی